Компанія
«Технології для життя»-
офіційний представник
в Україні:

 

 

 

 

 

 

 

 

NSK (Nakanishi Inc)

Компанія NSK (Nakanishi Inc) Японія - лідер ринку світового  стоматологічного обладнання. Іншими напрямками виробництва компанії є хірургічні  роторні системи (електро трепани) Pimado  та Pimado 2 які успішно застосовуються в нейрохірургії, ортопедії та травматології,  ЛОР та щелепно – лицевій хірургії.

ТОВ «Технології для життя» є офіційним представником  компанії NSK ((Nakanishi Inc) в Україні  та з радістю представляє вашій увазі електричну роторну хірургічну систему 2-го покоління для роботи «по кістці» -  Primado 2.

Компанія NSK (Nakanishi Inc була заснована в 1930 році Keiichi Nakanishi з метою виробництва та продажу роторного обладнання для  стоматології в Токіо. В 1945 році під час Другої Світової Війни компанія була евакуйована в місто в Канума (Японія), де зараз і знаходиться головной офіс компанії.

Сьогодні, більш ніж за 80-річну історію, компанія продовжує развивати глобальну мережу реалізації своеєї супер надійної продукції більш ніж в 130 країнах світу. Європейська штаб-квартира та сервісний центр для ринку Європи  знаходится в місті Франкфурт (Німеччина). В більш ніж 12 регіонах світу відкиті представництва.

Якість виробництва  продукції NSK (Nakanishi Inc ) відповідає очікуванням найвибагливіших клієнтів. Унікальне, повністю автоматизоване виробництво отримало сертифікацію ISO9001:2008 ще в 1997 році. Продукція, до мнайдрібніших деталей виробляється  NSK в місті Канума (Японія) і відповідає найвищим стандартам якості (ISO13485:2003). З 2000 року акції NSK торгуються на фондовому ринку JASDAQ.

Гасло компанії NSK -   Powerful PartnersÒ, що означає : рукоятки пристроїв NSK є надійними партнерами професіоналів охорони здоров’я. Як продовження руки лікаря, рукоятки NSK забезпечують точний контроль під час найскладніших медичних процедур. Рукоятки пристроїв NSK і Рука Лікаря - Powerful PartnersÒ. Вони є неподільними одна від іншої!

Хірургічна система
(електро трепан)
Primado

Хирургическая система Primado

Завантажити каталог

Бори, пили та
додаткові
пристосування

Боры, пилы дополнительные приспособления

Завантажити каталог

Хірургічна система
(електро трепан)
Primado 2

Хирургическая система Primado 2

Завантажити каталог

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics Яндекс.Метрика
сайт создан компанией сделать сайт