Компанія
«Технології для життя»-
офіційний представник
в Україні:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ін’єктори торгової марки Accutron

каталог продукции компании MEDTRON AG
Завантажити каталог

Бездротові
ін'єктори Accutron

 
Accutron CT
Accutron CT

Accutron CT-D
Accutron CT-D

Accutron HP
Accutron HP

Accutron HP-D
Accutron HP-D

Accutron MR
Accutron MR

Accutron MR3
Accutron MR3

Компания MEDTRON AGГасло компанії MEDTRON AG "ESSENTIAL FOR CONTRAST", що в перекладі означає
«НЕОБХІДНО ДЛЯ КОНТРАСТУ»

MEDTRON AG - передова німецька компанія, що працює у галузі медичної техніки по всьому світу. MEDTRON AG є провідним виробником ін'єкторів для введення контрастної речовини найвищої якості. База встановлених приладів налічує більше 4.000 одиниць, які використовуються при різних дослідженнях в області комп'ютерної і магнітно-резонансної томографії, а також ангіографії.

Головне завдання діяльності компанії - створення техніки з сукупністю факторів, що дозволяють поєднати поліпшення діагностики при збереженні ефективності витрат і комфорту пацієнтів. Метою спільної роботи досвідчених радіологів та креативних інженерів є поліпшення зображення шляхом контрастного підсилення. Гнучкий метод роботи з використанням ін'єкційних профілів дозволяє спеціалісту швидко підібрати ідеальне рішення для кожного пацієнта.

Тісна співпраця з радіологами і провідними виробниками діагностичних систем дає можливість компанії MEDTRON безперервно втілювати нові ідеї для удосконалення своєї продукції.

Представлені на ринку прилади оснащені удосконаленим меню користувача на різних мовах. На сьогоднішній день можливий вибір однієї  з наступних мов: німецька, англійська, французька, іспанська, італійська чи португальська. MEDTRON пропонує великий асортимент витратних матеріалів для всіх представлених на ринку ін'єкторів.

СЕРТИФІКАЦІЯ

Компанія MEDTRON AG сертифікована згідно наступних нормативних стандартів:

медичні технології MEDTRON AG
 • DIN EN ISO 13485:2010
 • Додаток II (без розділу 4),
  Директива 93/42/EWG
 • Додаток V,
  Директива 93/42/EWG
 • DIN EN ISO 9001:2008

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Як інтернаціональна компанія, що прогресивно працює в галузі медичної техніки, MEDTRON AG намагається відповідати не тільки вимогам сьогоднішнього дня, але і працювати з поглядом у майбутнє. Використання інноваційних технологій в розробці продукції дозволяє не тільки надати спеціалісту надійну і точну техніку високого рівня, але й забезпечити уважне і дбайливе ставлення до пацієнта.

Індивідуальний підхід до кожного клієнта - це місія нашої компанії.

Інноваційні і орієнтовані на майбутнє рішення MEDTRON відповідають високим стандартам якості і гарантують нашим клієнтам економічний і технологічний успіх. При цьому людина та її здоров'я знаходяться в центрі уваги. Спільна робота з нашими партнерами і шанобливе ставлення один до одного допомагають нам перебувати в постійному русі, оперативно реагуючи на запити клієнтів і враховувати тенденції розвитку сучасних технологій. Ми приймаємо рішення в команді і несемо за них відповідальність, що підкреслює нашу позицію надійного і компетентного партнера радіологів.

Мартін Бартельс

Мартін Бартельс,
голова правління Medtron AG

БАЧЕННЯ МАЙБУТНОГО

Вже понад двадцять років ми ділимося своїми знаннями і новаторськими ідеями з лікарями-радіологами та пацієнтами. Томас Едісон, винахідник електричної лампочки, якось сказав: "Якщо існує можливість зробити що-небудь ще краще, знайди її". Ми вважаємо, що йти таким шляхом - найкращий спосіб гарантувати стабільну якість продукції.

Ми знаємо, як полегшити користувачеві робочий процес. З цією метою ми розробляємо ін'єктори для введення контрастної речовини і необхідні витратні матеріали для одноразового і багаторазового використання, які стають все простіше, надійніше і зручніше, збільшуючи тим самим ефективність робочого процесу.

Наші сучасні ін'єкційні системи являють собою передові рішення, які допомагають поєднати отримання якісного зображення з делікатною і надійною ін'єкцією контрастної речовини. Крім цього, ми постійно оптимізуємо науково-дослідні та виробничі процеси, щоб повністю відповідати актуальним і майбутнім вимогам наших клієнтів.

Ін'єкційні системи MEDTRON служать довго і надійно. До того ж, швидке і якісне сервісне обслуговування забезпечує надійність експлуатації. Виробництво наших ін'єкторів виключно на території Німеччини гарантує клієнтам найвищу якість продукції.

Точність, по-англійськи "accuracy", з якою працюють наші прилади, відображена у назві ін'єкторів нового покоління - Accutron.

Всі вище названі переваги продукції компанії MEDTRON об'єднані під одним гаслом: "Essential for contrast”

Мартін Бартельс,
голова правління MEDTRON AG.

ІСТОРІЯ

1992 – створення MEDTRON Medizinische System GmbH.
Мета: розробка, виробництво і реалізація виробів медичного призначення для ринку радіології і встановлення міжнародної мережі дистрибуції та сервісного обслуговування.

Створення першого компактного ін'єктора для КТ Injektron 82, контрольованого мікропроцесором.

1993 – виведення на ринок КТ ін'єктора Injektron 82 M.

Початок продажу витратних матеріалів.

1996 – вихід на ринок Ангіо/КТ ін'єктора Injektron 82 HP, першого комбінованого ін'єктора для ангіографії та комп'ютерної томографії.

1998 – презентація ін'єктора для МРТ Injektron MRT, отримання схвалення для використання в магнітному полі 3 Тесла.

2000 – створення ін'єктора для КТ Injektron CT2, першого в світі двоколбового ін'єктора для комп'ютерної томографії. Ця модель ін'єктора отримала нагороду Saarland State Prize за Проектування Виробу.

2002 - 10 річниця компанії MEDTRON.

2003 - зміна юридично-правової форми на Акціонерну компанію, зараз торгується на біржі під ім'ям MEDTRON AG.

2003 - Презентація бездротового пристрою дистанційного керування Сенсорний Екран для ін'єкторів Injektron CT2 і Injektron MRT.

2004 - Презентація системи Легкого-Завантаження - Шприца (ELS).

2006 - Презентація нового покоління бездротових ін'єкторів Accutron:

 • Accutron CT – одноколбовий ін'єктор для КТ (комп'ютерної томографії)
 • Accutron CT-D - двоколбовий ін'єктор для КТ (комп'ютерної томографії)
 • Accutron MR – двоколбовий ін'єктор для МРТ (магнітно-резонансної томографії (МРТ)
 • Accutron MR3 - двох-колбовий ін'єктор для МРТ (магнітно-резонансної томографії (МРТ) c інтегрованої інфузійної помпою для стрес тестів
 • Accutron HP - одноколбовий ін'єктор для ангіографії з режимом компютерної томографії (КТ)
 • Accutron HP-D – унікальний і єдиний в своєму роді ін'єктор для введення контрастної речовини під час інтервенційної ангіографії, що дозволяє одночасне введення контрастної речовини (КР) і фіз. розчину (0,9% розчину NaCL).
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics Яндекс.Метрика
сайт создан компанией сделать сайт