Компанія
«Технології для життя»-
офіційний представник
в Україні:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ін'єктор

Ін'єктор Medtron AGКонтрастне підсилення, шляхом внутрішньосудинного введення контрастного препарату, має істотне значення в томографії та ангіографії. Ця методика використовується, якщо рентгенівська щільність патологічного вогнища не відрізняється від щільності оточуючих структур з метою його виявлення (візуалізації).

Болюсне контрастне підсилення — один з найбільш поширених методів контрастного підсилення в комп'ютерній томографії за допомогою внутрішньосудинного введення контрастного препарату, що дозволяє оцінювати структуру судин (КТ-ангіографія, МР-ангіографія), виявляти й оцінювати ураження паренхіматозних органів та ін. Для болюсного контрастного підсилення використовуються неіонні йодовмісні контрастні препарати.

Болюсне контрастне підсилення - представляє собою механічно керовану ін'єкцію контрастного препарату за допомогою ін'єктора зі встановленою швидкістю та ін. параметрами введення (у більшості випадків незмінною в ході дослідження). Такий характер введення контрастного препарату дозволяє одержати оптимальні для різних цілей фази контрастування.

Ін'єктори, розроблені компанією Medtron AG - безперечно краще рішення даного завдання, оскільки є продуктом спільної праці досвідчених радіологів та інженерів в області радіології.

На сьогоднішній день повністю автоматизовані, бездротові і легко програмовані ін'єктори Medtron AG, набули широкої популярності і використовуються в усьому світі, завдяки таким перевагам, як легкість в використанні, надійність і точність.

Не зупиняючись на досягнутому, компанія Medtron AG продовжує вдосконалювати свою продукцію. Так, суттєвим проривом на ринку ін'екторних технологій, стала презентація, в 2006 році, нового покоління бездротових ін'єкторів Accutron. А в 2008 році був випущений єдиний в світі, унікальний двоколбовий ін'єктор для ангіографії та інтервенційних процедур - Accutron HP-D, що дозволяє одночасно вводити контрастну речовину і фіз. розчин

Ін'єктори компанії Medtron AG є яскравим прикладом того, як інноваційні технології здатні зробити роботу в радіології простішою, зручнішою, надійнішою і економічнішою.

Ін'єктор - найкращий помічник в радіології!

МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов G Analytics Яндекс.Метрика
сайт создан компанией сделать сайт